Шәһәр ишек алды территорияләре тикшерелде

2018 елның 2 апреле, дүшәмбе
2 нче апрельдә район Башкарма комитеты җитәкчесе башлыгы И.Ф. Хафизов җитәкчелегендә, шәһәр Башкарма комитеты җитәкчесе С.В.Максимов, район торак- коммуналь идарәсе белгечләре, торак ширкәте һәм идарәче органнары хезмәткәрләре катнашында шәһәребез урамнарында рейд оештырылды. Анда катнашучылар шәһәр ишек алды территорияләрендә булып, юллар һәм җәяүлеләр йөри торган урыннарның торышын тикшерделәр, торак-коммуналь хуҗалыкларда эшләүчеләрнең башкарган эшләренә бәя бирделәр. Бүген шәһәребезнең Ленин, Энергетиклар, Никифорова, Октябрь, Төзүчеләр, Тавлина, Жукова һәм Җиңү Проспекты урамнары ишек аллары тикшерелде. Җаваплы хезмәткәрләргә йорт түбәләрендәге, ишек алларындагы кар өемнәрен, бозлы урыннарны тиз арада чистартып, тәртипкә китерергә кирәклеге тагын бер кат искәртелде.