гыйнвар, 2017 ел
сишәмбе

Бүген, "Татнефтедор" филиалы "Зәй автомобиль юллары идарәсе" җаваплылыгы чикләнгән җәмгыятендә, башкарма комитет җитәкчесе И. Ф. Хафизов катнашында хезмәт коллективы утырышы узды. Районның 2016 елдагы социаль-икътисади үсеше эшчәнлеге нәтиҗәләре белән коллективны башкарма комитет җитәкчесе И.Ф.Хафизов таныштырды. "Зәй автомобиль юллары идарәсе"нең еллык эш нәтиҗәләре белән директор вазыйфаларын вакытлыча башкаручы А.В.Ганске таныштырды. Киңәшмә барышында автопаркны яңарту вакытында башкарылган төзекләндерү эшләре һәм алдагы елда эшләнәсе эшләрнең планы билгеләнде. Җыелышта "Татнефтедор" ҖЧҖ директорының беренче урынбасары - баш инженер Рәшит Маратович Хәҗиповта катнашты.

Бүген шәһәр башлыгы урынбасары Е. В.Недошивина иҗтимагый территориаль үзидарә рәисләре белән берлектә киңәшмә үткәрде. Киңәшмәдә узган елда эшләнгән эшләргә нәтиҗә ясалды, 2017 елда эшләнәсе эшләрнең планы каралды. Киңәшмә барышында һәр иҗтимагый территориаль үзидарә җитәкчесе үз эше турында хисап тотты, үзләренең микрорайоннарында килеп туган проблемаларны чишү юллары буенча әңгәмә кордылар. Хәзерге вакытта микрорайоннарда узачак халык җыенарына әзерлек эшләре бара.